WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. W piątek, czwartego grudnia, odwiedził Marcówkę. Najpierw spotkał się z najmłodszymi. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały i czekały na to spotkanie. Z radością powitały wierszem i piosenką Mikołaja niosącego worek wypełniony prezentami.

Gdy nadeszła długo wyczekiwana chwila wręczania prezentów, uśmiechom i radości nie było końca.

Jednak nie tylko przedszkolaki cały rok ciężko pracowały na to, aby spotkać się ze Świętym Mikołajem i móc odebrać od Niego podarunek. Pozostali uczniowie również bardzo starają się… „być grzecznymi” i doskonale wiedzą, że Mikołaj… „cały czas na nich patrzy”. Ta magiczna chwila nie mogła ich ominąć z powodu wprowadzonych obostrzeń sanitarnych.

Dzięki zaangażowaniu Rodziców Mikołaj odwiedził każde z nich. Od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały przy oknie Świętego nasłuchując radosnego okrzyku „HO HO HO!” i odgłosów dzwonków sań.

Spotkanie z Mikołajem i otrzymane prezenty dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń.