Drodzy Rodzice!

Od dzisiaj możecie Państwo korzystać z dziennika elektronicznego w naszej szkole. Loginem do systemu są Państwa maile, które podawaliście wychowawcom. Przy pierwszym logowaniu należy utworzyć hasło.

Korzystając z dziennika, Rodzice mają dostęp do informacji w zakresie:

• postępów w nauce – ocen bieżących,
  • frekwencji (będzie też możliwość usprawiedliwiania nieobecności),
  • uwag o zachowaniu dziecka,
  • terminów sprawdzianów,
  • terminów zebrań, konsultacji,
  • bieżących spraw,
  • organizacji pracy szkoły

Adres dziennika:

Na stronę logowania do e-dziennika można dostać się również poprzez kliknięcie odpowiednich ikonografik zamieszczonych na stronie internetowej naszej szkoły, jak ta poniżej:

W pierwszym logowaniu pomocna będzie instrukcja "Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+?"którą można znaleźć w załączniku na dole tego artykułu oraz filmy dostępne po kliknięciu w poniższy obrazek:

Zachęcamy również do skorzystania z aplikacji na urządzenia mobile Dzienniczek VULCANDzięki niej e-dziennik UONET+ będzie zawsze w Twoim telefonie. Oceny, zadania domowe, wiadomości od nauczycieli – wszystko na wyciągnięcie ręki. A dzięki powiadomieniom nie przegapisz żadnej informacji ze szkoły. Więcej informacji o aplikacji jak również linki do pobrania po kliknięciu w poniższy obrazek:

Ważne! Rodzic może założyć swojemu dziecku konto UCZEŃ – analogicznie jak w przypadku zakładania konta RODZIC. Zgodnie z ustaleniami z początku roku szkolnego, loginy uczniów do dziennika na chwilę obecną stanowią ich konta TEAMS. Aby odebrać linki aktywacyjne należy za pomocą konta TEAMS zalogowac się do witryny office.com i przejść do zakładki outlook w celu odebrania wiadomości z linkiem aktywacyjnym.

W razie problemów służymy pomocą!!! Pan Szymon Pietrusa jest do Państwa dyspozycji
w piątki w godz. 12.00 - 12.40 (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny).