CZAS DO SZKOŁY!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Priorytetem naszych działań jest bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Należy pamiętać, że tylko WSPÓLNE, ODPOWIEDZIALNE DZIAŁANIA NAS WSZYSTKICH pozwolą na funkcjonowanie szkoły w tradycyjnej formule.

Życzę uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły cierpliwości, wytrwałości i optymizmu w dążeniu do wyznaczonych celów.

Szczególnie ciepło, dnia 01 września, powitaliśmy wśród nas pierwszoklasistów. Dziewięciu dzielnych adeptów, w obecności swoich rodziców oraz starszych kolegów i koleżanek, złożyli uroczyste ślubowanie zobowiązując się owocnie wykorzystać czas edukacji w naszej szkole, zdobywać wiedzę i rozwijać talenty.

Ufam, że lata spędzone w Szkole Podstawowej w Marcówce będą się Wam kojarzyć z radością zdobywania nowych przyjaciół i świadomym kształtowaniem swojej osobowości, w duchu ideałów, którym byli wierni Patroni szkoły - Bohaterzy Westerplatte.

Renata Krzystoń - Dyrektor szkoły