Laboratoria Przyszłości w naszej szkole

napis laboratoria przyszłości z ikonami młotka, maszyny, aparatu i  i robota

Nasza szkoła na bieżąco realizuje zadania wynikające z uczestnictwa w programie Laboratoria Przyszłości. Jest to inicjatywa edukacyjna realizowana przez MEN we współpracy z Centrum GovTech, której celem jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Laboratoria Przyszłości (#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci) to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjnił w naszej szkole zajęcia lekcyjne i pozwolił uczniom na rozwijanie swoich zainteresowań w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań uroczystości szkolnych i innych form rozwijania umiejętności.

Zapraszamy do galerii:

Programowanie i robotyka

Zajęcia z wykorzystaniem klocków konstrukcyjnych

Plastyka i pisaki 3D

Fizyka i laboratoria przyszłości