Festiwal Zawodów w Małopolsce

baner festiwal zawodów

W dniach 26-27 kwietnia 2022 roku w TAURON Arenie Kraków, ul, Stanisława Lema 7, Województwo Małopolskie już po raz dziewiąty organizuje Festiwal Zawodów w Małopolsce. Festiwal odbędzie się w nowej hybrydowej formule, polegającej na połączeniu tradycyjnych targów, otwartych dla zwiedzających oraz zawodoznawczego programu tematycznego dostępnego i prezentowanego poprzez internetowe kanały komunikacyjne.

Do bezpośredniego udziału w Festiwalu zapraszamy szczególnie uczniów klas 7 i 8 szkól podstawowych, ich nauczycieli i rodziców. Podczas tego wydarzenia będą się oni mogli zapoznać z ofertą szkół branżowych z Małopolski, ale także - co szczególnie ciekawi uczniów - zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż, spróbować samodzielnie wykonać prace związane z danym zawodem na interesujących ich stanowiskach pracy, porozmawiać ze starszymi uczniami kształcącymi się w danym zawodzie. Dla pozostałych uczniów szkól podstawowych oraz ponadpodstawowych, w tym samym czasie przygotowane będą tematyczne programy zawodoznawcze, transmitowane on-line, które będą zawierały także relację z targów prowadzonych na żywo. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej https://zawodowa.malopolska.pl/festiwal-zawodow