KROPKI TU, KROPKI TAM ...

Dnia 15 września dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III aktywnie włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi, talentu, wiary i zabawy. Motywem przewodnim jest oczywiście kropka. Obchody tego dnia zaczęły się od obejrzenia i przeczytania bajki pt. „Kropeczka - Psoteczka”. Nie mogło również zabraknąć piosenki „Kropka” czy „Biedroneczki są w kropeczki”. Dzieci miały okazję wziąć udział w różnych grach i zabawach z wykorzystaniem kostki do gry. Na twarzach uczniów wylądowały uśmiechnięte piegi. Pojawiły się także kropkowane dzieła sztuki, które stały się ozdobą sal lekcyjnych i korytarzy. Kulminacyjnym punktem dnia była sesja zdjęciowa w fotobudce.