CHARYTATYWNY KIERMASZ WIELKANOCNY

W niedzielę, 24 marca, przed kaplicą w Marcówce, rodzice, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły zorganizowali Charytatywny Kiermasz Wielkanocny. Można było zakupić: pyszne domowe ciasta, babki, babeczki, zajączki, baranki, żurek, stroiki świąteczne oraz inne ozdoby na świąteczny stół.

Dochód z kiermaszu został przeznaczony na leczenie p. Moniki Porębskiej z Marcówki.

Z całego serca pragniemy podziękować mieszkańcom Marcówki oraz osobom, które przyjechały, aby zakupić ciasto i ozdoby świąteczne.

Słowa podziękowań kierujemy także do całej społeczności szkolnej za włączenie się w przygotowania do kiermaszu: rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz osobom prywatnym, które przyniosły ciasta i ozdoby świąteczne.

DOBRO POWRACA! DZIĘKUJEMY!!!