ŚWIETLIK 2024

Dnia 12 marca 2024 r. zorganizowano w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Głównym celem konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie, dostępnego dla każdego. Konkurs przebiega w dwóch etapach. Etap przygotowawczy polega na wykonaniu przez uczestnika zestawu doświadczeń konkursowych przeznaczonych dla poziomu klasy, do której uczęszcza. Etap drugi obejmuje test konkursowy, który zawiera pytania dotyczące wiedzy ogólnej z zakresu nauk przyrodniczych i ścisłych oraz doświadczeń konkursowych.

Do konkursu przystąpiło 18 uczniów z klas I-III oraz 13 uczniów z klas IV-VII. Liczymy na jak najwyższe wyniki! Trzymamy za Was mocno kciuki!