ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Szanowni Rodzice!

Dnia 01 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 w trybie stacjonarnym. W związku z tym informuję, iż na ten dzień zaplanowaliśmy spotkania organizacyjne uczniów z wychowawcami. Z uwagi na obowiązujący stan epidemiologiczny, ograniczymy się do przekazania uczniom niezbędnych informacji.

Uczniowie przychodzą do szkoły na wyznaczoną godzinę oraz wchodzą i wychodzą wyznaczonym wejściem (szczegółowe informacje w harmonogramie poniżej), gromadzą się w wyznaczonym miejscu i unikają zbędnego przemieszczania się; posiadają własną teczkę papierową, notatnik i długopis

Poniżej przedstawiam harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:

1. Uczniowie kl. I-VIII przychodzą do szkoły na godzinę 08:30
  2. Na podwórku szkolnym będą na nich oczekiwać wychowawcy.
  3. Uczniowie kl. IV-VIII wezmą udział w zajęciach organizacyjnych /w godz. 08:30 - 09:40/ - wejście nr 1.
  4. Uczniowie kl. I-III będą uczestniczyć w spotkaniu z dyrektorem i wychowawcami, które odbędzie się na sali gimnastycznej z zachowaniem rygoru sanitarnego - /wejście nr 2/. W czasie spotkania odbędzie się ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW. W związku z tym, pierwszakom mogą towarzyszyć rodzice.
  5. Około godziny 09:00 uczniowie klII-III, wraz z wychowawcami przejdą do swoich sal, gdzie wezmą udział w zajęciach organizacyjnych /do godz. 09:40/.
  6. Pierwszoklasiści i ich Rodzice pozostają na sali gimnastycznej.
  7. Dzieci zapisane do oddziału przedszkolnego przychodzą na podwórko szkolne wraz z opiekunami na godzinę 10:00. Następnie, pod opieką wychowawców, przejdą do wyznaczonych sal - /wejście nr 2 i 3/. Zajęcia integracyjne dla dzieci odbędą się w sali nr 1: 5-6 latki, sali nr 2: 3-4 latkiZakończenie zajęć - godz. 12.00.
  8. Rodzicom oraz uczniom sugeruję zakrycie nosa i ust /maseczka lub przyłbica/ oraz dezynfekcję rąk
  9. Rodzice, którzy będą towarzyszyć  uczniom  klas II-VIII i dzieciom kl. „0” proszeni są o oczekiwanie na dziecko przed szkołą.
  10. Obowiązuje strój galowy. /Dziewczynki: białe bluzki i czarne lub granatowe spódniczki. Chłopcy: białe koszule i czarne lub  granatowe spodnie/.
  11. W dniu 1 września 2020 r. o godz. 17.00 zapraszam uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły na uroczystą Mszę św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Udział indywidualny.
  12. Proszę o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w szkole od dnia 1 września 2020 r.

Renata Krzystoń - Dyrektor szkoły