Wsparcie psychologiczne

Informujemy, iż w Suchej Beskidzkiej działa Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży. W ośrodku pracują psychologowie, psychoterapeuci, terapeuci środowiskowi. Specjaliści oferują porady i diagnozy psychologiczne, psychoterapię indywidualną, rodzinną i grupową, sesje wsparcia psychospołecznego, wizyty środowiskowe. Z pomocy w tym miejscu skorzystać mogą dzieci i młodzież do 21 roku życia, ich rodziny i osoby bliskie oraz profesjonaliści pracujący na ich rzecz. Usługi realizowane są w ramach NFZ - nieodpłatnie i bez skierowania. Specjaliści działają środowiskowo, część oddziaływań może odbywać się w domu, możliwy jest kontakt telefoniczny oraz on-line.

KONTAKT Z OŚRODKIEM

SUCHA BESKIDZKA

ul. Pł. Tadeusza Semika 1 Sucha Beskidzka

tel. 533-344-753