SPOTKANIE Z BIEGACZEM

Uczniowie z p. T. Skupień

Dnia 30 września, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, naszą szkołę odwiedził p. Tomasz Skupień, utytułowany biegacz i maratończyk. Aktywnie startuje w zawodach trailowych od 2018 roku zdobywając czołowe lokaty. Opowiedział uczniom o swojej drodze do sukcesu. Pokazał także swoje trofea oraz liczne zdjęcia z tras biegowych, które zapierały dech w piersiach. Zachęcał dzieci i młodzież do zdrowego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Często podkreślał istotne znaczenie nauki szkolnej.

Dziękując za wizytę, życzymy Panu Tomkowi konsekwencji w realizowaniu planów treningowych, chęci do podejmowania kolejnych wyzwań, udanych debiutów na nowych dystansach, bicia rekordów życiowych, a przede wszystkim nieustającej radości z każdego dnia, w którym będzie pan zakładał biegowe buty i ruszał w trasę.

Najmłodsi już zaczęli trenować:)

przedszkolaki na sali gimnastycznej