POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI

drużyna chłopców

W rozgrywanym 26 września w Suchej Beskidzkiej Finale Powiatowym Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych z dobrej strony zaprezentowali się uczniowie SP Marcówka. Drużyna chłopców w składzie: Bartłomiej Łopata, Mateusz Wadowski, Patryk Wadowski, Bartosz Rak, Arkadiusz Rak, Michał Zgudziak zajęła IV miejsce, przegrywając walkę o brązowy medal na ostatnich metrach biegu na dystansie 6,4 km.

drużyna dziewcząt

Drużyna dziewcząt rywalizująca na tym samym dystansie w składzie: Zofia Wróbel, Zuzanna Porębska, Maria Franik, Kinga Kos, Zuzanna Wróbel, Urszula Zgudziak zajęła VII lokatę. Warto podkreślić wielką ambicję i niezwykłą determinację młodych biegaczy, którym przyszło toczyć zmagania nie tylko ze sportową konkurencją, ale również z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.