WYJAZD NA LODOWISKO

Lekcje wychowania fizycznego nie muszą odbywać się na sali gimnastycznej. Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu jest bardzo ważny o każdej porze roku.

Uczniowie z klasy II i III wraz z wychowawcami pojechali na lodowisko do Suchej Beskidzkiej.

Celem wycieczki była propagowanie sportów zimowych i aktywnego stylu życia, doskonalenie umiejętności łyżwiarskich, integracja klas oraz dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku.

Wycieczce towarzyszyła miła atmosfera, a uczestnikom dopisywało poczucie humoru. Mimo, iż nie wszyscy byli ekspertami w jeździe na lodowisku szybko nabrali nowych umiejętności i z każdą minutą jeździli coraz lepiej. Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc, ale mimo wszystko była to prawdziwa frajda. Wszyscy bawili się znakomicie, ponieważ całe lodowisko było do naszej dyspozycji.

WIĘCEJ ZDJĘĆ.