NAUCZANIE ZDALNE - KOMUNIKAT DYREKTORA

UCZNIOWIE KLAS I-III WRACAJĄ CZASOWO DO NAUKI ZDALNEJ

Od 22 marca do 11 kwietnia naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych w całym kraju.

Lekcje realizowane będą według przyjętego i obowiązującego planu zajęć, poprzez aplikację TEAMS.

Istnieje możliwość wypożyczenia ze szkoły sprzętu komputerowego do nauki.

Dla dzieci z klas I-III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła  organizuje opiekę świetlicową oraz umożliwia udział w zajęciach zdalnych na terenie szkoły.

Warunkiem jest wniosek rodziców, który należy przesłać na adres: sp_marcowka@op.pl

Co pozostaje bez zmian do 11 kwietnia?

• Organizujemy nauczanie stacjonarne na terenie szkoły ze względu na rodzaj niepełnosprawności ucznia (zasady zostaną podane indywidualnie).
  • Umożliwiamy nauczanie zdalne na terenie szkoły uczniom, którzy nie mogą tej formy realizować z domu (np. ze względu na brak internetu).
  • Nadal organizowane będą konsultacje dla uczniów klasy ósmej.
  • Zajęcia dla przedszkolaków odbywają się w systemie stacjonarnym.